slovenčina english deutsch

Cyklokuriér – BRATISLAVA 90 


Expresný, profesionálny a zároveň ekonomický kuriér šetrný k životnému prostrediu je najvýstižnejší opis našej služby v Bratislave a jej blízkom okolí. Samozrejmosťou je platba platobnou kartou VISA, Maestro, Mastercard pri akejkoľvek čiastke a bez poplatku.

Ekologický
Cyklodoprava je vo všeobecnosti jedným z najekologickejších spôsobov prepravy vôbec a v súčasnosti zažíva obrovský nárast. Vďaka absencii bežných palív nijako nezaťažuje životné prostredie. Využívaním služieb cyklokuriéra green express vyšlete svojim partnerom viditeľnú správu, že Vám na ochrane nášho životného prostredia naozaj záleží.

Rýchly, presný a spoľahlivý
Náš cyklokuriér doručí Vašu zásielku bezpečne priamo od odosielateľa k adresátovi a to najneskôr do 90 minút od jej vyzdvihnutia, prípadne v presnom čase, ktorý si sami vopred zvolíte. Ak napríklad požadujete, aby Vaša zásielka dorazila na miesto určenia presne o 12:00, stačí ak túto informáciu poskytnete vopred našim operátorom. O doručení Vašej zásielky budete automaticky informovaný e-mailom alebo telefonicky.

Bezpečný
Dokážeme doručiť akúkoľvek dokumentovú zásielku, balík alebo darček s váhou do 15 kg a rozmermi cca 50x35x15 cm. Vaša zásielka je po celý čas bezpečne uložená v špeciálnom vode odolnom 30 litrovom ruksaku za akéhokoľvek počasia.

Flexibilný
Cyklokuriér sa ľahko a rýchlo dostane i na miesta ako sú centrum mesta a pešie zóny, ktoré sú bežnému motorizovanému ťažko dostupné.

Ľahko dostupný
Službu si môžete objednať na našom telefónnom čísle 0948 033 898, prípadne mailom. Súčasťou online objednávky je objednávkový formulár a prepravný list, ktorý si môžete vytlačiť priamo u Vás, čím sa vyhnete zdĺhavejšiemu ručnému vypĺňaniu.

Ekonomický
Služba BRATISLAVA 90 je aj vďaka nižším nákladom oproti bežnej kuriérskej službe cenovo výhodnejšia. Náš aktuálny cenník nájdete TU. Platbu je možné realizovať na mieste platobnou kartou VISA, Maestro, Mastercard alebo v hotovosti. Pre registrovaných zákazníkov je možné uhradiť platbu faktúrou raz mesačne.

Možnosti využitia služby

  • Kúpa a doručenie darčekov, kvetov a ďalšieho tovaru.
  • Okamžité doručenie zmluvy na podpis a jej vrátenie späť
  • Doručenie lístkov zakúpených napríklad v sieti Ticketportal.
  • Rýchle doručenie zabudnutých vecí, mobilný telefón, kľúče, notebook
Prejdite na cenník služby